Katarzyna Zalewska

radca prawny

Jestem radcą prawnym i prowadzę kancelarię w Białymstoku. Na co dzień zajmuję się pomocą prawną gabinetom lekarskim, nie tylko w Białymstoku, ale również w całej Polsce. Pomagam gabinetom lekarskim w taki sposób, aby mogły skupić się wyłącznie na leczeniu pacjentów.
[Więcej >>>]

Otwórz swój gabinet

Współpraca z portalem Infodent24.pl

Katarzyna Zalewska25 stycznia 2022Komentarze (0)

Miło jest mi poinformować, że wraz z portalem https://www.infodent24.pl/  rozpoczęliśmy współpracę, w ramach której będą mogli przeczytać Państwo część moich artykułów właśnie na portalu infodent24.pl.

Portal jest źródłem wiedzy dla lekarzy prowadzących gabinety stomatologiczne (możecie w nim Państwo znaleźć przekrój najświeższych informacji ze świata stomatologów).

Dzięki wzajemnej współpracy będą mogli Państwo otrzymywać porcję wiadomości z zakresu prawa medycznego. Jak też zapoznać się z nowościami ze świata medycyny.

Portalowi infodent24.pl dziękuję za możliwość współpracy, a Państwa zapraszam do odwiedzenia strony.

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Zalewska w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Zalewska w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: