Katarzyna Zalewska

radca prawny

Jestem radcą prawnym i prowadzę kancelarię w Białymstoku. Na co dzień zajmuję się pomocą prawną gabinetom lekarskim, nie tylko w Białymstoku, ale również w całej Polsce. Pomagam gabinetom lekarskim w taki sposób, aby mogły skupić się wyłącznie na leczeniu pacjentów.
[Więcej >>>]

Otwórz swój gabinet

O mnie

Dzień dobry! Nazywam się Katarzyna Zalewska i jestem radcą prawnym.

Miło mi jest gościć Państwa na moim blogu.

Swoją kancelarię prowadzę w Białymstoku, ale pomagam gabinetom lekarskim w całej Polsce. Oprócz tego codziennie rozwiązuję problemy prawne moich klientów.

Już od czasu studiów interesuję się prawem medycznym. Dlaczego akurat prawem medycznym? Bo to jedna z kilku nielicznych dziedzin życia, która zawsze wyprzedza regulacje prawne😊

To zainteresowanie towarzyszy mi do dziś, czego rezultatem jest Prawo w gabinecie lekarskim.

Po co lekarzowi prawnik w gabinecie?

Odpowiedź jest prosta – po to, aby lekarz mógł spokojnie skupić się na swojej pracy:) Ilość regulacji prawnych obecnych i przyszłych może utrudniać poświęcenie się leczeniu pacjentów.

Lekarz prowadząc gabinet lekarski ma trudności ze znalezieniem potrzebnej mu wiedzy w jednym miejscu i uzyskania odpowiedzi na nurtujące go pytania – właśnie dlatego powstało Prawo w gabinecie lekarskim!

Czy radca prawny samym prawem żyje?

Oczywiście, że nie😊 Naprawdę, poza prawem istnieje życie😊 Dlatego dobra książka, ciekawa płyta i spotkania z przyjaciółmi są tym, czemu chętnie poświęcam czas.

Jeżeli podczas lektury bloga, natraficie Państwo na coś interesującego, wymagającego wyjaśnienia lub po prostu potrzebujecie kontaktu z prawnikiem, który pomoże w gabinecie lekarskim piszcie śmiało.

A jeżeli poszukujecie pomocy prawnej w prowadzeniu gabinetu, wówczas zapraszam do kontaktu. Wszystkie dane kontaktowe znajdziecie w zakładce Kontakt>>

Miłej lektury 🙂

Katarzyna Zalewska 
radca prawny

*****

Poniższe trzy tematy cieszą się w blogu niesłabnącą popularnością. Może i Ciebie one zainteresują:

 

Regulamin organizacyjny gabinetu lekarskiego

Czy można prowadzić gabinet lekarski nie będąc lekarzem?

Przekształcenie gabinetu lekarskiego a umowa z NFZ

*****

Pobierz eBooka (pdf): „Jak założyć gabinet lekarski”

eBook - jak założyć gabinet lekarski - Anna Zalewska - adwokat